News

Skandar Keynes Updates

15. července 2014 v 22:32

Wow. Nepsala jsem tu nic už pěkně dlouho, ale není to zase taková doba. Koukla jsem sem a byla to pro mě facka. Hrozně moc mi chybí čekání na Narnii. Na to, že uvidíme Skandara ve filmu. Ovšem podle všeho se zatím nic takového nechystá. A nebo mám zatím jen milné informace, mám v plánu si teď projít všechny novinky, co mi za poslední půl rok utekly a přidat je sem. Myslím, že si Skandar zaslouží aspoň občasné aktualizování, protože je to podle mě jeden z nejinspirativnějších herců. Tak tady to máme [bohužel musím říct, že nepočítám s tím, že si to někdo přečte. :D]:

• Koukněte na videa [1, 2, 3] z roku 2010. Jde o interview se Skandarem a Georgii během promítní pro ..Variety Charity.
Tady si můžete počíst [pokud umíte anglicky], co má Skandarova rodina společného s obřími ..želvami na Galapágách.
• Skandar v roce 2013 strávil týdny, měsíce v Libanonu, kde se věnoval svému závěrečnému ..projektu pro Cambridge. Jeho články se také objevovaly v The Tab [studentské noviny]. ..Jednotlivé týdny si můžete přečíst tady [opět, pokud umíte anglicky]: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
• Přibližně někdy v červnu 2013 se Skandar vrátil z Libanonu zpět do UK, aby se mohl účastnit ..pembrokeské akce s názvem May Ball, který byl v shakespearovském stylu podle pohádkové hry ..'Bouře'.
• Někdy na podzim 2013 se mluvilo o tom, že by se natočil další díl Narnie s názvem 'Silver Chair'. ..Hodně se spekulovalo o tom, kdo by tam hrál. Myslím, že to ještě pořád nedořešili. Předpokládaný ..rok natáčení je rok 2018.
• Někdy v dubnu 2014 se Skandar účastnil na audio dramatu 'In Freedom's Cause' podle novely od ..G. A. Henty. Svůj hlas propůjčil postavě Sira Allana Kerra. Premiéra by měla být v listopadu 2014.
• V květnu 2014 byl Skandar vybrán společně s dalšími patnácti 'neuvěřitelně působivými' studenty ..z univerzity v Cambridge, aby udělal rozhovor s Business Insider Australia. Přečíst si o tom ..můžete zde.
• Pravděpodobně 25.7.2014 dokončil poslední rok na Pembrokeské univerzitě v Cambridge.
Tady se můžete podívat na video z průvodu diplomovaných, Skandar se objeví kolem 0:38.

Tak a to je tak zatím vše, co jsem se o Skandarovi dnes dočetla. Nemyslím si, že je toho málo. Měl dost napilno a dokázal toho hodně, i když mimo filmové plátno. Moc mu gratuluju k úspěchu na univerzitě. Samozřejmě existují i nové fotky se Skandarem, ale ty nejspíš přidám až zítra. Právě teď jsem pyšná, že jsem tu zase po dlouhé době něco napsala. Prostě jsem to potřebovala udělat, asi kvůli starým časům. :)

Love ya.
KEYNES

Skandar Keynes Writes for Cambridge Newspaper

27. dubna 2013 v 14:15
Obvykle píši pouze tři redaktoři do cambridgeských univerzitních novin. Tento termín jsou čtyři a čtvrtým je Skandar Keynes, který tam vystupuje jako zahraniční korespondent. Jeho první sloupec bude zveřejněn na oficiálních internetových stránkách tuto sobotu 27. dubna.

Jeho článek najdete ZDE!

/Pokud si to chcete přečíst, já se nepočítám mezi moc dobré překladatele, takže to nepřeložím, abych vám nezkazila dojem. :D/

•Kopíruj se zdrojem•

A Visit to the Galapagos Islands

17. února 2013 v 17:34
Skandar is looking forward to visiting the Galapagos Islands this coming April and meeting Sebastian at long last. You might like to look at his father Randal's blog for Project Noah on Darwin's birthday.

Here is a reminder of where you can find out about Sebastian and become his friend on Facebook also if you would like.

**

Skandar se těší na navštěvu Galapádských ostrovů tento duben a konečně na setkání se Sebastianem. Můžete se podívat na blog jeho otce Randala, kde je projekt Noah na Darwinovy narozeniny.

Tady je připomínka toho, kde můžete něco najít o Sebastionovi a také se stát jeho přítelem na Facebooku, pokud byste rádi.

•Kopíruj se zdrojem•

Skandar Keynes Attends Cambridge Musical Events

10. ledna 2013 v 17:20
Skandar Keynes je v polovině třetího ročníku v Pembroke College, Cambridgeské Univerzity. A taky se už vrátil do Velké Británie po ukončení své povinné stáže v Jemenu a Libanonu.

Podle brazilského Skandarova fan blogu, se Skandar zúčastní výročí DiscoTechnics, které se koná 1. února v The Fountain Inn naproti Emmanuel Collage.

Nevím k čemu přesně je dobré to vědět, asi se tam nikdo z nás nedostane, ale aspoň víme, že Skandar žije. :D

•Kopíruj se zdrojem•

Beirut Marathon 2012

3. prosince 2012 v 14:44
11.11.2012 Skandar běžel 'Beirut Marathon 2012'. Zaběhl 42 km za 4 hodiny a 23 minut. Tento běh se konal ve prospěch v boji proti rakovině prostaty ve Velké Britanii. :)

•Kopíruj se zdrojem•

Skandar Has A New Girlfriend

28. července 2012 v 22:45
Celý tumlr.com je vedle z toho, že má Skandar novou přítelkyni a tak jen dávám vědět fanynkám, že mají smůlu. Ne ovšem mu to všichni moc přejeme, že ano? Někde jsem přečetla, že jeho nynejší přítelkyně, byla a je jeho fanynka. Šťastné děvče. A podle mě je i docela pěkná na britské poměry..:D

A tady je máme:


•Kopíruj se zdrojem•

Skandar Keynes’s Cambridge Career

2. července 2012 v 19:48
Skandar Keynes dokončil druhý rok v Pembroke College, cambridgeská univerzita. Jeho BA kurz se skládá z arabštiny, historie středního východu, perštiny.

Podle zvláštního vydání Cambridge University Reporter, byl Skandar jedním ze tří členů, který byl navržen jako vedoucí všeobecné fakultní rady asijských studií a středního východu.

Během voleb Michaelmas 2010, Skandar navrhl Matta Pullena v juniorském pembrokeském výboru jako funkcionáře. Tuto pozici vyhrál.

Také jsem se dočetla (teda nějak tak jsem to pochopila), že každý student, který studuje východní země, si musí vybrat nějakou zemi na blízkém východě a strávit tam 8 měsíců. Takže Skandar někdy v říjnu opustí Velkou Britanii a vydá se na východ, pravděpodobně to bude Libanon, který je pro něj druhým domovem, díky jeho matky, která je Libanonka.

/Můj překlad berte s rezervou, v některých věcech si vůbec nejsem jistá, pokud jste dobrými angličtináři, můžete si to přečíst tady a udělat si vlastní závěr..:D/

•Kopíruj se zdrojem•

Skandar doesn't have a Twitter account!

26. února 2012 v 19:17

Tak tohle mě fakt namíchlo, vypadalo to tak věrohodně, že jsem na to skočila..:/ Takže všichni by měli vědět, že Skandar údajně nemá žádný twitter účet. Takže už nevěřím žádnému účtu pod jeho jménem, což jsem neměla už dávno, já vím. :D
A zbytek článku s přečtěte na Skandarovcě oficiální stránce, kde děkuje svým fanouškům. :)

•Keynes

Happy B-Day, Skandar!

5. září 2011 v 19:28

Jsem ten nejhorší fanoušek na světě..:D Kvůli škole mi úplně vypadlo, že dnes Skandar slaví své 20. narozeniny..:) Jsou to kulatiny, takže to snad pořádně oslaví a já mu přeju hodně štěstí a mnoho dalších skvělých filmů, hlavně ať ho vidíme co nejčastěji..:D ♥

•Keynes
 
 

Reklama