Červenec 2014

Skandar Keynes Updates

15. července 2014 v 22:32 News

Wow. Nepsala jsem tu nic už pěkně dlouho, ale není to zase taková doba. Koukla jsem sem a byla to pro mě facka. Hrozně moc mi chybí čekání na Narnii. Na to, že uvidíme Skandara ve filmu. Ovšem podle všeho se zatím nic takového nechystá. A nebo mám zatím jen milné informace, mám v plánu si teď projít všechny novinky, co mi za poslední půl rok utekly a přidat je sem. Myslím, že si Skandar zaslouží aspoň občasné aktualizování, protože je to podle mě jeden z nejinspirativnějších herců. Tak tady to máme [bohužel musím říct, že nepočítám s tím, že si to někdo přečte. :D]:

• Koukněte na videa [1, 2, 3] z roku 2010. Jde o interview se Skandarem a Georgii během promítní pro ..Variety Charity.
Tady si můžete počíst [pokud umíte anglicky], co má Skandarova rodina společného s obřími ..želvami na Galapágách.
• Skandar v roce 2013 strávil týdny, měsíce v Libanonu, kde se věnoval svému závěrečnému ..projektu pro Cambridge. Jeho články se také objevovaly v The Tab [studentské noviny]. ..Jednotlivé týdny si můžete přečíst tady [opět, pokud umíte anglicky]: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
• Přibližně někdy v červnu 2013 se Skandar vrátil z Libanonu zpět do UK, aby se mohl účastnit ..pembrokeské akce s názvem May Ball, který byl v shakespearovském stylu podle pohádkové hry ..'Bouře'.
• Někdy na podzim 2013 se mluvilo o tom, že by se natočil další díl Narnie s názvem 'Silver Chair'. ..Hodně se spekulovalo o tom, kdo by tam hrál. Myslím, že to ještě pořád nedořešili. Předpokládaný ..rok natáčení je rok 2018.
• Někdy v dubnu 2014 se Skandar účastnil na audio dramatu 'In Freedom's Cause' podle novely od ..G. A. Henty. Svůj hlas propůjčil postavě Sira Allana Kerra. Premiéra by měla být v listopadu 2014.
• V květnu 2014 byl Skandar vybrán společně s dalšími patnácti 'neuvěřitelně působivými' studenty ..z univerzity v Cambridge, aby udělal rozhovor s Business Insider Australia. Přečíst si o tom ..můžete zde.
• Pravděpodobně 25.7.2014 dokončil poslední rok na Pembrokeské univerzitě v Cambridge.
Tady se můžete podívat na video z průvodu diplomovaných, Skandar se objeví kolem 0:38.

Tak a to je tak zatím vše, co jsem se o Skandarovi dnes dočetla. Nemyslím si, že je toho málo. Měl dost napilno a dokázal toho hodně, i když mimo filmové plátno. Moc mu gratuluju k úspěchu na univerzitě. Samozřejmě existují i nové fotky se Skandarem, ale ty nejspíš přidám až zítra. Právě teď jsem pyšná, že jsem tu zase po dlouhé době něco napsala. Prostě jsem to potřebovala udělat, asi kvůli starým časům. :)

Love ya.
KEYNES