'Dawn Treader' - London Premiere

25. července 2011 v 21:35 |  Videos
The Press Association Interviews The Cast and Crew:

Press Association vydala video, které nabízí "mini-interview" s Liam Neesonem, Skandar Keynesem, Michael Apted, a Ben Barnesem. Každý rozhovor trvá jen několik desítek sekund, ale témata sahají od počátku filmu k návštěvě královny. Na video můžete kouknout na Youtube.

Comingsoon.net and HeyGuys.co.uk Release Montage of the Premiere:

Comingsoon.net a HeyGuys.co.uk vydali video, které ukazuje různé klipy z premiéry a filmu. Navíc Comingsoon.net také aktualizovala své fotogalerie s třemi stránkami fotek z premiéry. Všechno to můžete vidět na Comingsoon.net kliknutím přímo zde, nebo na webových stránkách HeyGuys kliknutím zde.

TrailerAddict.com Posts Six New Red Carpet Interviews

Webové stránky s názvem TrailerAddict.com zveřejnili šest nových rozhovorů z červeného koberce s různými obsazeními a členů posádky Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka. Témata rozhovoru jsou, jak se tento film lišil od předchozích filmů, o práci na lodi, a jak se skupinová dynamika změnila v průběhu let. Rozhovory jsou dlouhé asi 45 sekund. Můžete si prohlédnout videa sami kliknutím zde. Já tam dala jen Skandara, ale pokud se budete chtít kouknout i na ostatní, najdete je dole vpravo..:)


oxStarIndia Highlights from the Premiere

A tady máme další sestřih z rozhovorů, herci se tam zmiňují o tom proč byste se měli jít podívat na film. Všichni vypadají skvěle..:)


•Kopíruj se zdrojem•
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama