Biography

4. července 2011 v 13:02
"Upřímně řečeno, mám opravdu tu nejlepší roli," říká Skandar Keynes se svým typickým humorem o roli Edmunda v Letopisech Narnie. "Samozřejmě se mi hodně podobá. Je to tyran rodiny, což jsem i ve skutečnosti, také dokáže lehce podlehnout pokušení. Edmund je černá ovce rodiny a pořád si utahuje z Lucinky. Nakonec se ale díky dobrodružství, které zažije v Narnii, změní v lepšího člověka. V jeho osobnosti dojde k velmi podstatným změnám, díky nimž si začne svých blízkých vážit."

Skandar Keynes se narodil 5.9.1991 v Londýně, Anglii, ve znamení Panny. Svou profesionální hereckou kariéru načal ve hře Macbeth, kterou sehrál s Royal Shakespeare Company pro britskou televizi Channel 4. Roli získal pouhých několik měsíců poté, co se zapsal na divadelní školu v Islingtonu. V roce 2003 si zahrál malého Enzoa Ferrariho v životopisném snímku Enzo Ferrari.

Roku 2005 se objevil jako Edmund ve filmovém zpracování knihy spisovatele C. S. Lewise, Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň. Roli Edmunda si zopakuje v pokračování Letopisů Narnie, s podtitulem Princ Kaspian, které do kin vtrhne v létě 2008.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama